Vážení členovia, partneri a priatelia,

srdečne Vás pozývame na Speed Business Meeting, ktorý sa bude konať dňa 9 mája 2017 v priestoroch Hotel Radisson Blue Carlton, Hviezdoslavovo námestie 3, Bratislava.

Toto podujatie je organizované  spoločne so Slovensko-rakúskou obchodnou komorou, Britskou obchodnou komorou v Slovenskej republike, Francúzsko-slovenskou obchodnou komorou,  Holandskou obchodnou komorou v Slovenskej republike, Slovensko-nemeckou obchodnou a priemyselnou komorou, Švédskou obchodnou komorou, Taliansko-slovenskou obchodnou komorou, Švajčiarsko-slovenskou obchodnou komorou, Americkou obchodnou komorou v Slovenskej republike a Hispánsko-slovenskou obchodnou komorou.

Tento druh stretnutí ponúka účastníkom jedinečný priestor pre prezentáciu produktov a služieb svojej spoločnosti,  ako aj možnosť prediskutovať potenciálnu vzájomnú spoluprácu. Členovia organizujúcich  komôr majú zvýhodnený účastnícky poplatok. Prosíme Vás potvrdiť svoju účasť mailom najneskôr do 3. mája na adresu: info@camaradecomercio.sk