Najbližšie podujatia

S potešením Vám oznamujeme, že 10. mája 2017 v Hoteli Carltonv Bratislave, organizuje Hispánsko-slovenská obchodná komora prezentáciu a je nám veľkou cťou, že naše pozvanie prijal Ing. Rastislav Chovanec, PhD., štátny tajomník Ministerstva hospodárstva SR.
Cieľom tohto stretnutia bude oboznámiť sa priamo z prvej ruky s programom, ktorý e vďaka Ministerstvu hospodárstva a finančnej podpore slovenskej vlády a Európskej únie adresovaný zahraničným firmám pôsobiacim na Slovensku tak na podporu investovania, ako aj na modernizáciu a zvýšenie investícií.

Program stretnutia je nasledovný:
09:45 - 10:00    Registrácia návštevníkov
10:00 - 10:45    Prezentácia Ing. Rastislava Chovanca, PhD.
10:45 - 11:30    Priestor na otázky

Veríme, že tento event by Vám mohol priniesť viacero dôležitých informácií a chceli by sme Vás povzbudiť k aktívnej účasti na tomto podujatí.

Vitajte na stránke Hispánsko-slovenskej obchodnej komory

Hispánsko-slovenská obchodná komora je nezisková organizácia, založená v novembri 2009 na základe iniciatívy skupiny slovenských a španielskych podnikateľov žijúcich  na Slovensku.
Cieľom tejto novozaloženej organizácie je  podporovať vzájomné obchodné vzťahy ako aj zastupovať záujmy existujúcich španielskych spoločností na Slovensku.

Hlavné ciele Hispánsko-slovenskej obchodnej komory sú najmä:

• Vytvoriť  jedinečné synergické prostredie pre výmenu skúseností a zdieľať záujmy a iniciatívy
  • Podporovať členské spoločnosti prostredníctvom rôznych aktivít a taktiež v spolupráci s obchodnými komorami iných krajín
  • Organizovať konferencie a semináre na témy z obchodného prostredia
  • Svojim členom poskytovať výhodné obchodné podmienky za externé služby (ako sú poistenie, telekomunikačné, kuriérske, prekladateľské služby a iné)  prostredníctvom oddelenia Centrálneho nákupu
  • Pre svojich členov a pre záujemcov o zamestnanie poskytovať databázu práce.

• Pozor, máme novú adresu! Naša nová adresa je:  Poštová 1, 811 06 Bratislava
  • Radi by sme Vám dali do pozornosti novú internetovú stránku www.espa2.eu, ktorá je výstupom projektu „ESPA 2.0“ v rámci Programu celoživotného vzdelávania EÚ „Leonardo da Vinci“. Táto stránka podporuje vytváranie nových obchodných príležitostí medzi krajinami strednej a východnej Európy a Španielskom a umožňuje tiež učiť sa modernú obchodnú španielčinu.
Novinky zo Slovenska (Anglicky)

Nasledujúca udalosť:

Potrebujete pomoc?

Ako sa zorientovať na Slovensku.

Hľadáte prácu?
Pridajte svoje CV do našej databázy!