Prichádza ďalší zo série unikátnych flamenco koncertov


29. MÁJA 2015 (PIATOK)
20:00
ATELIÉR BABYLON, NÁMESTIE SNP 14, BRATISLAVA
CENA BEŽNEJ VSTUPENKY (KONCERT, SEDENIE): 20 €
CENA ZA VIP STÔL PRE 4 OSOBY (KONCERT + AFTER PÁRTY): 320 €

Do Bratislavy prichádza ďalší zo série unikátnych flamenco koncertov zo série FLAMENCO EXPERIENCE. Tentoraz sa o váš mimoriadny hudobný zážitok postará štvorica muzikantov združených pod hlavičkou Ultra High Flamenco.

Už pred desiatimi rokmi ich dal dokopy slávny tanečník flamenca Joaquin Grillo a vyberal naozaj tých najlepších z najlepších. Za bubnami sedí Paquito González, ktorého meno môžete nájsť aj na najnovšom albume Paca de Lucia „Cancion Andaluza", španielsku gitaru má na starosti José Quevedo, nominovaný na cenu Latin Grammy za rok 2014 v kategórii hudobný producent, kontrabasista so zázemím v klasickej hudbe Pablo Martín-Caminero aktuálne píše partitúry pre filmy Antonia Hernandeza a na husliach hrá Alexis Lefevre, Francúz, ktorému učarovalo španielske flamenco.

Na svojom konte majú album s jednoduchým názvom „UHF", ktorý vydali v roku 2007, momentálne dokončili ďalší pomenovaný „Bipolar". Na oboch sprostredkovávajú fanúšikom vlastnú víziu flamenca s množstvom improvizačných prvkov (tzv. flamenco fusion).

Viac informácií o hudobníkoch nájdete na: www.flamencoexperience.sk

Koncert združenia Ultra High Flamenco sa uskutoční v piatok 29. mája 2015 o 20:00 v Ateliéri Babylon na Námestí SNP č. 14 v Bratislave. V španielskom duchu sa ponesie aj VIP after party po koncerte, na ktorej nebude chýbať originálny španielsky catering s paellou, grilovanými krevetami, jamonom, gazpachom, syrovými taniermi a vyhlásenými španielskymi vínami.

 

  KÚPIŤ CEZ TICKETPORTAL 

 

POZÝVAME VÁS NA EXKLUZÍVNY UMELECKO-GASTRONOMICKÝ ZÁŽITOK 


Tak ako v minulosti aj tentokrát Vám prinášame jedinečnú možnosť zažiť so svojimi priateľmi, obchodnými partnermi alebo kolegami výnimočný večer v skutočnom VIP štýle. Kúpou VIP stola získavate:

  1. Vlastný stôl počas koncertu so 4 miestami
  2. Welcome drink pri príchode
  3. Občerstvenie na stole počas koncertu - fľaša Cavy alebo vína podľa výberu, voda
  4. Vstup na VIP After párty s originálnym španielskym cateringom - paella, grilované krevety, jamon, gazpacho, syrové taniere Španielske vína Živá hudba
     

VIP stôl pre 4 osoby si môžete zakúpiť prostredníctvom Ticketportal.sk  za cenu 320 € (80 € na osobu).

 

  KÚPIŤ CEZ TICKETPORTAL