Business Ladies Day EVA PLUS
Hotel Altes Kloster, Fabrisplatz, Hainburg 03/10/2014

Tento mimoriadne úspešný event pre všetky aktívne dámy, manažérky a podnikateľky usporiadali medzinárodné obchodné komory v spolupráci s Hispánsko‐slovenskou obchodnou komorou tento rok v príjemnom prostredí hotela Altes Kloster v rakúskom Hainburgu.

Celou akciou, ktorá nebola len prehliadkou ženského úspechu v biznise, sprevádzala moderátorka Vera Wister. Pre návštevníčky bol pripravený bohatý program, ochutnávka čokolády, vín, zaujímavé workshopy venované life couchingu, business dress code a osobnostnému rozvoju či módna prehliadka. Zaujímavou skúsenosťou bola škola líčenia Mary Kay či dobitie energie cez japonskú AMMA masáž.

Exkluzívne podujatie Business Day Eva Plus potvrdilo, že počet šikovných žien v rôznych oblastiach biznisu stále narastá.